web statistics
FORUM dla wymiany doświadczen uzytkowników programów SP9AUV i innych problemów w krótkofalarstwie: User Information sp7ewl

 
FORUM dla wymiany doświadczen uzytkowników programów SP9AUV i innych problemów w krótkofalarstwie
Szybkie forum pomocy dla programow tworzonych przez SP9AUV i innych problemów w krótkofalarstwie





Fast forum for programs by SP9AUV and others problems in a HAM-Radio sport.

Date Registered:
Message Count: 1 Message (0 average messages per day)
Show all messages by sp7ewl
Real Name: Zbigniew Adamski
Status: Junior Member
Last Message: wto, 27 marca 2018 07:55
Nie jest wyswietlany Locator
Last Visited: ro, 28 marca 2018 23:46
E-mail: [Send user an e-mail message]
Gender:Male
Location: Leśna
Occupation: emeryt
Date Of Birth: pi, lutego 09, 1951
Show all messages by sp7ewl

Current Time: ro wrz 28 04:38:25 CEST 2022

Total time taken to generate the page: 0.03306 seconds