web statistics
FORUM dla wymiany doświadczen uzytkowników programów SP9AUV i innych problemów w krótkofalarstwie: User Information SP9OJM

 
FORUM dla wymiany doświadczen uzytkowników programów SP9AUV i innych problemów w krótkofalarstwie
Szybkie forum pomocy dla programow tworzonych przez SP9AUV i innych problemów w krótkofalarstwie





Fast forum for programs by SP9AUV and others problems in a HAM-Radio sport.

Date Registered:
Message Count: 1 Message (0 average messages per day)
Show all messages by SP9OJM
Real Name: Jan Madzia
Status: Junior Member
Last Message: sob, 09 grudnia 2017 21:39
Podziękowanie
Last Visited: wto, 23 stycznia 2018 11:49
E-mail: [Send user an e-mail message]
Gender:Male
Location: Rudzica 565
Interests: krótkofalarstwo
Date Of Birth: wto, kwietnia 26, 1955
Show all messages by SP9OJM

Current Time: pi gru 09 10:50:03 CET 2022

Total time taken to generate the page: 0.07089 seconds