web statistics
FORUM dla wymiany doświadczen uzytkowników programów SP9AUV i innych problemów w krótkofalarstwie: User Information sp6ces

 
FORUM dla wymiany doświadczen uzytkowników programów SP9AUV i innych problemów w krótkofalarstwie
Szybkie forum pomocy dla programow tworzonych przez SP9AUV i innych problemów w krótkofalarstwie





Fast forum for programs by SP9AUV and others problems in a HAM-Radio sport.

Date Registered:
Message Count: 9 Messages (0 average messages per day)
Show all messages by sp6ces
Real Name: Jerzy Wiącek
Status: Junior Member
Last Message: pon, 08 stycznia 2018 21:08
Odp: Re: QRZ.COM w Logger 32
Last Visited: sob, 31 marca 2018 21:42
E-mail: [Send user an e-mail message]
Gender:Male
Location: 59-500 Złotoryja
Occupation: emeryt
Interests: zawody KF i DX-y
Biography: Interesuję się rodzinną turystyką i krótkofalarstwem. Lubię pracować w zawodach i polować na nowe kraje. Ulubioną emisją jest CW.
Date Of Birth: wto, kwietnia 18, 1950
Show all messages by sp6ces

Current Time: pi gru 09 11:03:38 CET 2022

Total time taken to generate the page: 0.01476 seconds