web statistics
FORUM dla wymiany doświadczen uzytkowników programów SP9AUV i innych problemów w krótkofalarstwie: User Information SP2FOV

 
FORUM dla wymiany doświadczen uzytkowników programów SP9AUV i innych problemów w krótkofalarstwie
Szybkie forum pomocy dla programow tworzonych przez SP9AUV i innych problemów w krótkofalarstwie





Fast forum for programs by SP9AUV and others problems in a HAM-Radio sport.

Date Registered:
Message Count: 0 Messages (0 average messages per day)
Show all messages by SP2FOV
Real Name: Henryk Jach
Status: Junior Member
Last Visited: czw, 24 listopada 2016 23:03
E-mail: [Send user an e-mail message]
Gender:Male
Location: Gdańsk
Date Of Birth: pi, czerwca 04, 1954
Show all messages by SP2FOV

Current Time: pi gru 09 09:13:26 CET 2022

Total time taken to generate the page: 0.02193 seconds