web statistics
FORUM dla wymiany doświadczen uzytkowników programów SP9AUV i innych problemów w krótkofalarstwie: User Information sv1oca

 
FORUM dla wymiany doświadczen uzytkowników programów SP9AUV i innych problemów w krótkofalarstwie
Szybkie forum pomocy dla programow tworzonych przez SP9AUV i innych problemów w krótkofalarstwie





Fast forum for programs by SP9AUV and others problems in a HAM-Radio sport.

Date Registered:
Message Count: 2 Messages (0 average messages per day)
Show all messages by sv1oca
Real Name: Leonidas Bairaktaris
Status: Junior Member
Last Message: czw, 24 listopada 2016 21:29
Odp: Version history for BUREAU_ALL_QRZ_COM_FI
Last Visited: pi, 25 listopada 2016 14:21
E-mail: [Send user an e-mail message]
Gender:Male
Location: Athens
Occupation: Civil Servant
Date Of Birth: ro, listopada 03, 1965
Show all messages by sv1oca

Current Time: pi gru 09 10:52:11 CET 2022

Total time taken to generate the page: 0.05571 seconds